Invest in Ostrava
Anděl Strážný
Bochemie Accumulators
Nemocnice Havířov

We are a film and video production company with 10 years of experience in the market. We create videos of all formats, focusing on creative advertising spots, promotional films, reels, social media videos, and animations. We offer our clients free consultations, creative concepts, ideas and scripts, brand marketing support, and full audiovisual production services.

Our Work

Commercials

Promotional films

Company movies and animations

Reviews

Josh Rasmussen

5/5
Recently found myself in a bit of a creative jam. I turned to Mion for help and that turned out to be a smart move. Not only did the company dive in right away and work to understand the issue, but identified some opportunities to strengthen the finished product. The creative direction was spot on and the team was easy to work with.

Looking at what I had been working toward compared to what Mion made possible in a final cut, I’m completely convinced I would not have reached my targets without this help. Flexibility in post production and coming in ahead of the deadline made reaching a final cut simple and gave me a little extra time to prepare on my end as well.

Final note: I received countless compliments on the film upon its debut and continue to receive them.

Vojtěch Březík

5/5
Naše kapela Mayham & Eggs se obrátila na společnost MION films s prosbou o natočení prvního oficiálního hudebního videoklipu. Spolupráce byla naprosto skvělá. Nejenže jsme byli překvapeni profesionální úrovní výsledku, jakého spolu s námi a se skupinou herců na velmi rozdílné úrovni (od profesionálních přes poloamatéry až po prvoherce) byli schopni dosáhnout , ale byli jsme ohromeni tím, že ve dvou byli schopni převést scénář do vizuální podoby podle našich představ, profesionálně nasvítit scénu, obsluhovat kamery a kromě toho ještě koordinovat skupinu dvaceti herců. Kromě toho musíme vyzdvihnout pracovní nasazení – točilo se kolem patnácti hodin, velká část se točila v noci. Vybavení bylo naprosto špičkové, pro jeden skvěle vypadající záběr byli dokonce ochotní stavit pro kameru jeřáb. Můžeme rozhodně doporučit.

Jiří Kratochvíl

5/5
S Michalem a jeho týmem spolupracujeme už tři roky na HR party HRko a jsme spokojeni. Mion films nám točí aftermovie a veškeré dohody vždy platí do puntíku a aftermovie je přesně takové, jaké jsme si dohodli. Doporučuji.

David Wardas

5/5
Profesionální přístup od prvotní konzultace až do předání finálního videa, které je na velmi vysoké úrovni. Skvělý střih, vhodně zvolená hudba, jsme maximálně spokojeni. Zároveň děkujeme Michalovi za všechny cenné rady, které jsme během spolupráce získali.

Kristína Fousová

5/5
S Michalem a jeho týmem jsme pracovali v rámci tvorby promo videí pro startupy. Tým odvedl profesionální práci, s výsledkem jsme byli velice spokojení. Doporučuji.

GUZIUR SYSTEM

5/5
Úžasný tým lidí, kteří jsou schopni navrhnout, zrealizovat, natočit a setříhat perfektní video. Nám konkrétně vytvořili perfektní firemní promospot, který má velký úspěch u naší cílové skupiny a pomáhá nám tak být stále lepšími. Za GUZIUR SYSTEM s.r.o. Ing. Daniel Guziur

Tým z reKávy

5/5
Mion Films je skvělá filmová produkce, která nám zajistila kompletní podporu pro naše promo video. Děkujeme za trpělivost. Tým Rekáva!

Lucie Malyszova

5/5
Mohu jen doporučit! Skvělá spolupráce a kvalitní výsledek – celková realizace perfektní – od scénářů, po produkci včetně celého výsledného díla.

Contact

Morava

info@mionfilms.com
+420 724 260 747

Proskovická 286
739 24 Krmelín
IČO: 02671484


Čechy

production@mionfilms.com
+420 777 621 387

Vojtěcha Lanny 3269
272 01 Kladno
IČO: 87084708


Pronájem kamerového jeřábu

Středočeský kraj a celá ČR
crane@mionfilms.com
+420 777 621 387


Contact Us